Саакашвілі хоче, аби олігархи оплатили зовнішній борг України своїми лондонськими хмарочосами

ZIK

Зовнішній борг не повинні виплачувати Україна та українці нехай це зроблять олігархи. Нехай продадуть свої лондонські хмарочоси і виплачують свої борги.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив лідер партії Рух нових сил Міхеїл Саакашвілі.

За його словами, ми повинні зрозуміти, що в Україні поки що мафія перемагає.

«Треба говорити чесно. Так, зараз президент Зеленський на них наїжджає і я це підтримую, але зрозумійте, що вони відійдуть від легкого переляку, а потім проковтнуть і цього президента», – сказав пан Саакашвілі.

Як зауважив політик, цього року Україна має віддати 5 мільярдів доларів боргу, проте цю суму могли б сплатити олігархи.

«Вибачте, вони нам залишили такий борг, а потім Порошенко каже, що треба йти в Європу. Але ці гроші не повинна платити Україна. Це повинні зробити ті люди, які брали ці борги. Нехай Кернес продасть свою в власність у Баден-Бадені, а про Труханова цілий серіал знято про його власність у Лондоні. Нехай продадуть свої лондонські хмарочоси і виплачують свої борги», – вважає пан Саакашвілі.

Політик зазначив, що у перший рік його президентства бандити повернули награбований мільярд доларів.

«В Україні можна повернути 20 мільярдів. Я єдина людина в країні, яка садила і заставляла повертати. Я в цьому практик», – констатував Міхеїл Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше суд у справі міського голови Одеси Геннадія Труханова визнав недопустимими низку доказів, зокрема експертизу щодо вартості будівлі, за яку міськрада, за версію слідства, заплатила вдвічі дорожче.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Loading...