Новини » Політика

Провал у пам’яті: в політраді «Сили і честі» звинуватили Кіхтенка в лицемірстві

ZIK

Насправді перед остаточним формуванням списків партії «Сила і честь» таки скликали політраду, згідно з вимогами статуту. Окрім того, сам Смешко таки зустрічався з невдоволеними членами його партії, було досягнуто певних домовленостей.

Про це в ефірі проєкту «Народ проти» в ефірі телеканалу ZIK заявив член політради партії «Сила і честь» Володимир Тимошенко.

Коментуючи звинувачення низки членів політсили у незрозумілому принципі формування списку, він заявив, що у тих – «якийсь провал у пам’яті». Мовляв, відповідне рішення ухвалювали на політичній раді. Зокрема, за його словами, заступник голови партії «Сила і Честь» Олександр Кіхтенко, який і заявляв про порушення процедур, сам брав участь у засіданні ради, однак відмовився підписати протокол.

«Та абсолютною більшості голосів цей протокол було підписано», – запевняв Тимошенко.

До того ж, за його словами, Смешко таки зустрічався із невдоволеними членами його партії. Мовляв, сам Кіхтенко потиснув руку очільнику «сили і честі», заявивши, що «нічого не діятиме».

«Ви сказали, що не згодні на 15 місце, тоді забирайте, але дайте іншу можливість у виконавчій владі. Мене дивує, чому ви говорите ці речі. Це що, провал у пам’яті чи якісь інші мотиви? Як, між силою і честю ви заявляєте, що є першим заступником, та водночас закликаєте боротись проти партії?» – обурювався Тимошенко, звертаючись до Кіхтенка.

Натомість Кіхтенко заявив, що «провалами у пам’яті не страждає». До того ж протокол підписантів не має нічого спільного до засідання політради – мовляв, просто зібрались люди, «десь підписали якісь прізвища», які потім взагалі не оприлюднювались.

«Відповідно до статуту, кандидати в народні депутати повинні подавитись партійними обласними організаціями, яких обирають на конференції. Потім – політрада на своїх засіданнях затверджує чи не затверджує цих людей. Однак, коли це робиться кулуарно і ніхто не знає, ким є ці люди, таке, мабуть, не відповідає високій назві «Сила і честь», – заявив Кіхтенко.

За його словами, серед тих, хто формував списки, були генерал Тимошенко та Дмитро Гордон.

«Тимошенку – 68 років, потрапив під закон про люстрацію, сьогодні – 9 номер у списку. Це нове обличчя. Це один із тих, хто з Ігорем Петровичем формував ці списки», – обурювався Кіхтенко.

Як повідомлялось, раніше Кіхтенко заявляв, що Ігор Смешко несе безпосередню відповідальність за те, як виглядає список партії «Сила і честь». Не зрозуміло, чому старих правдивих партійців відправили на лаву запасних, а в списках опинилися чужі люди. Не виключно, що на наступному з’їзді голову партії можуть переобрати.

Loading...