Перша сходинка Зеленського – посада президента, і від цього може «зірвати дах», – Святаш

ZIK

Перша сходинка в політичній кар’єрі Володимира Зеленського – Президент України, і від цього може «зірвати дах» або скластися враження, що вдалося «взяти Бога за бороду».

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політик Дмитро Святаш.

Гість студії зауважив, що президент Володимир Зеленський та його команда не намагаються налагодити діалог із національними та регіональними елітами. Окрім того, немає діалогу з іще чинним парламентом.

«Тобто немає навіть поваги. Президент прийняв присягу й напівжартома: «А, я вас розпускаю!» Що це таке?» – дивується Дмитро Святаш.

Політик погодився із твердженням, що людям така поведінка подобається.

«Люди хочуть за останні три тисячоліття хліба й видовищ. Зараз маємо виключно видовища, а людям рано чи пізно захочеться хліба», – зауважив Дмитро Святаш.

Політик продовжив, що Володимиру Зеленському слід дотримуватися і певної політичної культури.

«Якщо він перейшов в іншу якість – з дуже успішного шоумена й топ-менеджера свого, реально, не дуже великого підприємства… Але це такий бекграунд неполітичний, і зараз він навіть не через одну сходинку, а в інший вимір потрапив – у топ-топ-топ українського політикуму! Люди, які роблять політичну кар’єру, для них топ у цій кар’єрі – це президент. А в нього це була перша сходинка. Перша сходинка в його політичній кар’єрі – Президент України», – заявив Дмитро Святаш.

Політик продовжив, що від такого «може зірвати дах», а ще може скластися враження, що вдалося «взяти Бога за бороду, бо 75% рейтингу гарантує все».

Як повідомляли, представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що в Офісі Президента розглядають питання про дострокове проведення виборів до органів місцевого самоврядування.

Loading...