Нова глава Єврокомісії: санкції проти РФ не скасуємо, треба діяти з позиції сили. Але шукати діалог

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн/Фото: dpa

Нова глава Євро комісії Урсула фон дер Ляєн підтримує збереження санкцій проти Росії і вважає, що проти цієї держави треба діяти з позиції сили, бо вони слабкості не прощають. Але паралельно вести діалог.

Про це повідомляє DW.

«Кремль не прощає слабкості. Тож з позиції сили ми повинні зберігати санкції щодо Росії», – заявила ексміністерка оборони ФРН в інтерв'ю виданню Die Welt, витяги з якого опубліковані у четвер, 18 липня.

Окрім цього, вона вважає, що з РФ треба вести діалог.

«Доволі довго ми спостерігаємо ворожу поведінку Москви. Достатньо порушень міжнародного права, як от анексії Криму і розколу Європи настільки, наскільки це можливо», – пояснила фон дер Ляєн.

Також вона задоволена, як Захід реагує на провокації РФ.

«Ми, європейці, станемо кращі у викритті дезінформаційних кампаній Росії та у поводженні з фейковими новинами у соціальних медіа, – сказала глава Єврокомісії, яка заступить на посаду 1 листопада. – Це наш привілей як демократії відповідати на виклики прозорістю, вільною пресою та відкритими дебатами».

Фон дер Ляєн також закликала США до спільних з ЄС дій.

«Хочу сприяти тому, щоб наші американські друзі ніколи не забували, що ми сидимо по один бік столу», – пояснила вона і виступила за те, щоб США та ЄС краще взаємодіяли і виступали проти спільних противників, а не один проти одного.

Читайте також: Конгрес США отримав проект санкцій проти РФ через полонених моряків з України

 

Loading...