Нефьодов очікує більшого фінансування на митницю, щоб зробити її зразковою

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов очікує збільшення фінансування митниці упродовж двох років, щоб вивести її на абсолютно новий ефективний рівень роботи.

Про це розповів він під час зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації в четвер, передає Інтерфакс-Україна.

«Короткостроково очікую, що фінансування митниці буде наступного року збільшено. Очікуємо, що митниця увійде до переліку держорганів, де реалізується пілот реформи державного управління з доплатами з боку Євросоюзу і створенням відповідних директоратів. І плюс ми працюємо з Мінфіном, щоб створити більше маневрування зарплатним фондом, щоб не відштовхуватися від рангів і відійти від "зарплатної зрівнялівки», – сказав він.

За його словами, зараз він буде єдиним працівником митниці. А запрацює вона десь через два з половиною місяці.

Нефьодов збирається поступово реформувати цю галузь.

«Ми створимо «зразкову митницю» (на базі одного з регіонів – Ред.) – висуваємо абсолютно інші вимоги до персоналу там, переводимо його на інше матеріальне забезпечення, софт та ін. І забезпечуємо цим людям вищу зарплату. І так – регіон за регіоном», – пояснив Нефьодов.

Нагадаємо, Заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов виграв конкурс на посаду голови нової Державної митної служби.

Loading...