На Одеському кінофестивалі відбулася прем’єра фільму «З України до Голлівуду»

Cьогодні, 19 липня, відбулася прем’єра документального фільму «З України до Голлівуду» в межах 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Фільм представляли співрежисер Станіслав Сукненко та акторка Іванна Сахно, яка приїхала до Одеси з Голлівуду спеціально на прем’єру.

Про це повідомили на офіційному сайті кінофестивалю.

Фільм створено компанією Fresh Production Group за підтримки Держкіно. Режисери стрічки – Галина Кувівчак-Сахно і Станіслав Сукненко, який водночас є автором сценарію. Продюсери – Олег Щербина та Юлія Чернявська. Зйомки фільму проходили в Україні та США.

Мало хто знає, що наші співвітчизники відіграли неабияку роль у створенні славнозвісної «фабрики мрій» та виникненні «Оскара» і сприяли появі американських фільмів, що стали історією світового кіномистецтва. Майже кожен із них має свою зірку на «Алеї слави», «Оскар» чи «Золотий глобус», але найважливіше – що всі вони зробили неймовірний внесок, збагативши Голлівуд не тільки своїм талантом, а й принесли в нього власну культуру, частину свого життя.

Розповіді про досягнення українців у минулому переплітаються у фільмі з особистими оповідями тих, хто сьогодні «запалює» свої зірки на голлівудському небосхилі.

Loading...