Новини » Політика 19 липня, 2019, 20:41
Ми вас хрестили, ми вас і відспіваємо, – блогер «Полтава» звернувся до окупантів
ZIK
ZIK

У наступні п’ять років українцям доведеться знову відстоювати свою країну, мову, бажання жити на своїй землі, в Україні. Проте вороги з Росії повинні пам’ятати, що «ми вас хрестили, ми вас і відспіваємо».

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу Народ проти на телеканалі ZIK заявив блогер Андрій Карпов («Полтава»).

Гість студії застеріг, що реванш  – це не щось ефемерне, а те, що діється вже зараз.

«І саме для того в парламенті повинні бути проукраїнські сили, і нам треба буде боротися», – зазначив Андрій Карпов.

Блогер «Полтава» продовжив: «Нашим ворогам із Росії, окупантам, я хочу сказати дуже просто: ми вас хрестили, ми вас і відспіваємо! Слава Україні!».

А резонер Юрій Михальчишин своєю чергою  зауважив, що нині в Україні зневага до влади породжена тим, що її представники займаються «улюбленою справою» – імітацією.

«Можна імітувати все, що завгодно у світі… Можна імітувати патріотизм за допомогою гучних фраз і вишиванок, можна імітувати мужність, натягнувши на себе камуфляж. Але настає у житті критичний момент, і життя розставляє все на свої місця – хто ти є, що ти робиш і чи ти десь не загубився у цей критичний момент», – заявив Юрій Михальчишин.

Резонер висловив упевненість, що яку владу не буде обрано на парламентських виборах, це не буде та влада, яка змусить українців боятися.

«Бо в нас зникло найголовніше за останні роки – це страх. Страху більше не буде, і з цим хочу всіх привітати», – резюмував резонер.

Як повідомляли, у день виборів, 21 липня, буде задіяно додатково 132 500 cпівробітників МВС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 12:37 :09