Експерт розкритикував «нафталінових персонажів» у політиці

ZIK

Ігор Смешко випадково отримав 6% на виборах президента, а потім зрозумів, що до парламенту він не пройде, тож почав «заробляти».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний консультант Сергій Лозовський.

Експерт, коментуючи інцидент за участю голови партії «Сила і честь» Ігоря Смешка та нардепа та кандидата від «Громадянської позиції» Дмитра Добродомова, а також реакцію лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка на сутичку, зауважив про політиків, що то – «нафталінові персонажі».

«У Смешка, справді, якось випадково вийшло 6% на президентських виборах. Окрилений таким результатом він пішов уперед, а потім як достатньо досвідчена людина, маючи аналітичне мислення (все ж зрозуміло, де працював), він зрозумів, що жодного проходження не буде, а дорогою можна заробити. Він почав це робити», – заявив Сергій Лозовський.

Він пожартував, що, якби політики, «б’ючись грудьми», не використовували при тім державні кошти, то можна було б влаштовувати «бої гладіаторів, які не досягнули 2%».

«Одне мені незрозуміло, хто це придумав, що ті, хто пройшов двовідсотковий бар’єр, почав годуватися із народної кишені», – додав політичний експерт, маючи на увазі державне фінансування політичних партій.

Як повідомляли, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко присоромив голову партії «Сила і честь» Ігоря Смешка, який накинувся з кулаками на Дмитра Добродомова за лаштунками ток-шоу.

Нардеп Дмитро Добродомов пояснив, що стало причиною того, що лідер партії «Сила і честь» Ігор Смешко накинувся на нього з кулаками під час зйомки політичного ток-шоу на одному з українських телеканалів.

Loading...