Новини » Політика

Для України готують «сценарій» Боснії та Герцеговини, – Михальчишин

ZIK

Для України готують «сценарій», який свого часу застосували в Югославії і розірвали колись квітучу країну.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив резонер Юрій Михальчишин.

Юрій Михальчишин поставив риторичне запитання щодо того, хто в Україні зупинятиме реванш проросійських сил.

«Кум Порошенка Свинарчук? «Голос» Пінчука Вакарчук? Чи набрані за оголошеннями якісь хлопчики і дівчатка, яких учора ніхто не бачив, а сьогодні вони «слуги народу»? Ні, друзі, так не буде. А те, що зупиняти «рускій мір» доведеться – це факт, бо ніколи в історії України спроби нас силоміць втягнути у «рускій мір» ще з часів Хмельницького мирно не закінчувалися – завжди був спротив», – наголосив резонер.

Юрій Михальчишин переконаний, що такий спротив буде не лише на Заході України, а й у Києві, Дніпрі та Харкові.

«Питання лише в тому, хто і для чого веде країну до громадянської війни? Я такий сценарій вже колись бачив – Боснія, Югославія, пам’ятаєте? Теж там починалося – спершу людей розсварили за етноконфесійним, етнолінгвістичним чинником, потім втрутилися зовнішні сили і розірвали колись квітучу Югославію. Зробили там псевдофедерацію, типу Боснії і Герцеговини. І нам готують такий самий сценарій. Тому я пропоную всім замислитися, хто, як, коли і якою ціною буде це зупиняти? Минулого разу людей повели з фанерними щитами і в пластмасових касках під кулі. Цього разу, можу гарантувати, ми цього не допустимо – жодних даремних жертв. Але поки не пізно, треба подумати і зупинитися», – закликав резонер.

Як повідомляли, Юрій Михальчишин заявляв, що в Україні не потрібно роздавати військовим по тисячі гривень, натомість у День Незалежності слід провести військовий парад – і це буде наш «телеміст».

Loading...