Депутату потрібна певна недоторканність, – ексміністр Кучеренко

ZIK

Парламентар повинен мати певну політичну недоторканність для забезпечення його незалежної діяльності.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив колишній міністр із питань ЖКГ (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

Відповідаючи на запитання щодо ініціативи Президента України Володимира Зеленського скасувати депутатську недоторканність, нагадав про обшуки, які 19 липня проводили детективи НАБУ в елітному спортклубі «П’ятий елемент», інвесткомпанії ICU, а також в інших структурах, які пов’язані із «Роттердам+».

«Саме завдяки тому, що ми всі з вами зрозуміли, що влада Порошенка корумпована, Зеленський набрав 73%, давайте будемо відвертими, бо ми боролися з корупцією. Якщо вони не доведуть і не покарають попередню владу, буде те ж саме, що з Віктором Андрійовичем Ющенком у 2005 році. Тоді він став Президентом на хвилі незаконних виборів, а потім не покарав нікого», – заявив Олексій Кучеренко.

Повертаючись до теми скасування недоторканності, колишній урядовець зауважив, що навколо теми скасування імунітету більше популізму, ніж реального розуміння ситуації.

«Депутат мусить мати певну політичну недоторканність для забезпечення його незалежної діяльності. Але якщо він злочинець, доводьте і саджайте цього депутата», – заявив Олексій Кучеренко.

Як повідомляли, Національне антикорупційне бюро прийшло з обшуками до спортивного клубу «5 елемент» у Києві.

Також детективи НАБУ прийшли з обшуками до компанії «Богдан Моторс», яку пов’язують з ексчиновником Олегом Гладковським.

Додамо, 19 липня детективи Національного антикорупційного бюро здійснювали санкціоновані обшуки в офісі фінансової групи компаній у столиці, задіяної в реалізації так званої формули «Роттердам+».Loading...