Новини » Економіка 19 липня, 2019, 19:38
Данилюк провів засідання експертної групи щодо енергетичної безпеки

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів сьогодні, 19 липня, засідання експертної групи з питань захисту національних інтересів в енергетичній сфері. РНБО має намір провести наступне засідання експертної групи, за підсумками якого будуть надані пропозиції для включення до проекту рішення засідання РНБО з питань енергетичної безпеки.

Про це повідомила пресслужба РНБО.

«Питання енергетичної безпеки – це важливий напрям, з якого починається робота над розробкою нової стратегії Національної безпеки», – сказав Олександр Данилюк.

«Під час засідання члени експертної групи розглянули стан та проблемні питання реформування ринку природного газу України, розмежування до 1 січня 2020 року видів діяльності НАК «Нафтогаз України» згідно з вимогами Європейського Союзу (анбандлінгу). Також експерти розглянули питання перспектив забезпечення природним газом вітчизняних споживачів та функціонування ГТС України», – йдеться у повідомленні пресслужби.

Експертну групу з питань захисту національних інтересів в енергетичній сфері щодо актуальних загроз національній безпеці України у газовій сфері було створено за результатами наради членів Ради національної безпеки і оборони України під головуванням Президента України В. Зеленського щодо енергетичної безпеки, яка відбулася 31 травня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 00:05 :07