Далі – дорога вниз: Святаш пояснив, кому вигідний поспіх із місцевими виборами

Такого високого рейтингу, як у Володимира Зеленського – 73% – у партії «Слуга народу» не буде, навпаки, далі буде тільки спад, і від нинішнього рейтингу до місцевих виборів наступного року може нічого не залишитися.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політик Дмитро Святаш.

Політик, відповідаючи на запитання, у чому полягає сенс пришвидшення проведення місцевих виборів, зауважив, що політична сила, яка отримала рейтинг завдяки своєму лідеру, розуміє, що таке «захоплення», а з ним і рейтинг, швидко спадає. Він зазначив, що така тенденція помітна вже сьогодні.

«Такого високого рейтингу, як у Зеленського, – 73% – більше не буде. Далі тільки дорога вниз. І чим довша ця дорога, цей кут падіння буде більшим. І якщо дотягнути до чергових виборів до місцевої влади, а це буде наступний рік, може не залишитися геть нічого, якщо будуть робити таким чином, як ці два місяці працював Президент України», – прогнозує Дмитро Святаш.

З його слів, представники цієї політсили хочуть повноти влади – свого президента, парламент, місцеву владу.

«Але хлопці не розуміють одне – що ось така повнота влади має зворотну сторону. А зворотна сторона – це стовідсоткова відповідальність за все, починаючи з внутрішньоквартальної дороги чи труби, що прорве десь у селі, до міжнародних відносин», – сказав Дмитро Святаш.

Як повідомляли, представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що в Офісі Президента розглядають питання про дострокове проведення виборів до органів місцевого самоврядування.

Loading...