live

Чи «прощупав» Зеленський Путіна – міркує Катеринчук

ZIK

Зеленському не вдалося «прощупати» Путіна, адже наші полонені моряки не повернулися додому.

Про це в ефірі програми «Кінець дня»  на телеканалі ZIK заявив політик, юрист, голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

Він зауважив, що заяви та дії Президента Зеленського сьогодні свідчать про те, що питання миру для нього і його команди є основним.

«І дуже добре, що він вже почав геополітично підростати. Він сам подзвонив Путіну і провів із ним розмову. Він зумів «прощупати» те, наскільки там є розуміння того, що ми дійсно готові до миру», – зазначив гість програми.

Однак, додав політик, поки що ніяких результатів від телефонної розмови двох президентів немає. За його словами, основним критерієм, який свідчив би про домовленість, було б повернення в Україну полонених моряків.

«Моряки не повернулися. Хоча усі обіцяли. І сьогоднішня резолюція Європейського парламенту підтверджує те, що Російська Федерація трохи нещира, або зовсім нещира у питанні людей. Люди зараз в заручниках, у неволі! Це найосновніше, що мало б визначити добру волю усіх сторін»,– акцентував Микола Катеринчук.

Нагадаємо, 11 липня президент України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін провели першу телефонну розмову, під час якої обговорили питання врегулювання на південному сході України і питання звільнення українських моряків і повернення інших українських громадян, які утримують на території Росії.

Згодом Володимир Зеленський зізнався, що всі партнери України були проти того, щоб він дзвонив президентові Росії.

Однак Зеленський заявив, що це нормальний крок до повернення діалогу і потужний крок до припинення війни.Loading...
Loading...
Loading...