Новини » Політика 19 липня, 2019, 16:10
Аваков: У день виборів, 21 липня, буде задіяно додатково 132 500 cпівробітників МВС
Арсен Аваков. Фото Новицький Андрій / УНІАН
Арсен Аваков. Фото Новицький Андрій / УНІАН

Напередодні парламентських виборів в Україні, що відбудуться 21 липня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що дуже важливо, щоб вибори пройшли спокійно, законно і чесно. У МВС є сили, засоби та мотивація для забезпечення безпеки і законності. У день голосування, 21 липня, буде задіяно додатково 132 500 cпівробітників МВС (Нацполіції, Нацгвардії, прикордонної, міграційної, рятувальної служб), включаючи оперативне чергування груп швидкого реагування, спецназ і вперше систему авіаційної безпеки МВС.

Про це Арсен Аваков повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, у день виборів, 21 липня, буде посилено контроль державного кордону, протипожежні та піротехнічні підрозділи. «Всі наші ЦОВВ працюють в надзвичайному режимі і готові прийти на допомогу і забезпечити захист і безпеку»

«Ми в МВС вже довели на попередніх президентських виборах, що можемо, вміємо і хочемо забезпечити легітимну процедуру виборів. Нацполіція працює поза політикою і тому – наші вимоги однакові для всіх кандидатів, від найбільш провладних до радикально опозиційних: чітке виконання Закону про вибори», – зазначив Арсен Аваков.

Він повідомив, що за підсумками виборчої парламентської кампанії Нацполіція проводить розслідування понад шість тисяч звернень і, на жаль, фігурантами їх є представники всього політичного спектра.

«Ми однаково жорстко будемо ставитися як до провладних партій і кандидатів, так і до опозиційних», – підкреслив міністр

Арсен Аваков закликає брати участі у брехні, не підтримувати помилкових дій навколо виборних процедур.

Він наголосив, що на виборчій дільниці не можна:

• приносити на виборчу дільницю символіку партії або кандидата, в тому числі приходити на голосування в футболках чи бейсболках з символікою;

• голосувати за іншу людину;

• виносити бюлетень (не має значення – заповнений чи ні) за межі ділянки;

• показувати кому-небудь заповнений бюлетень;

• фотографувати свій чи чужий бюлетень;

• опускати в урну більше одного (свого!) бюлетеня;

• навмисне псувати бюлетень;

• агітувати за партію або кандидата.

«Якщо побачите, що хтось порушує ці правила – негайно повідомте членам виборчої комісії.Якщо ж Ви помітите будь-яке порушення громадського порядку – зверніться до поліцейського, який несе чергування біля ДВК. Також можете зателефонувати на гарячу лінію Ситуаційного штабу МВС: 044-254-9756 або відправити повідомлення по електронній пошті: [email protected]», – зазначив Аваков.

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-26 09:19 :49