Новини » Політика 18 липня, 2019, 12:29
Зеленський різко відреагував на відмову Парубія скликати позачергове засідання Ради
<nbsp;>

Президент України Володимир Зеленський звернувся листом до глави Верховної Ради Андрія Парубія, в якій прокоментував відмову у скликанні позачергового засідання Верховної Ради України.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

В заяві Зеленський заявив, що не здивований відмовою у скликанні позачергового засідання Ради.

«Шановний пане Парубій! Я не здивований Вашою відмовою у скликанні позачергового засідання Верховної Ради України. Адже працездатність та звитяга – це не найсильніші риси сьогоднішнього парламенту», – написав Зеленський.

«Дещо здивований я іншим – Вашими словами про «неухильне дотримання чинного законодавства». Відкрию Вам очі. На жаль, нинішній парламент в уявленні народу України асоціюється передусім із відсутністю коаліції, кнопкодавством, порожньою залою при ухваленні законів, вісімнадцятиразовим голосуванням за законопроекти та іншими грубими порушеннями Регламенту», – додав він.

Зеленський зазначив, що все це й стало підставою для підписання указу про розпуск парламенту, конституційність якого було підтверджено у Конституційному Суді України.

Водночас Зеленський нагадав, що, відповідно до статті 90 Конституції України, повноваження Верховної Ради України припиняються у день відкриття першого засідання Верховної Ради України нового скликання.

«А Ви натомість влаштовуєте собі майже двомісячні канікули до початку першого засідання Верховної Ради України нового скликання. Хочу нагадати Вам та іншим народним депутатам України, що ОДИН ДЕНЬ (!) роботи парламенту коштує платникам податків 13,3 млн грн. Відмовою у скликанні позачергового засідання Верховної Ради України Ви не просто самоусунулися від роботи на благо України та українців, а й виявляєте злочинну бездіяльність, що призводить до розтрати майже 700 млн гривень з державного бюджету», – наголосив глава держави.

«Прикро, що люди, які постійно виставляють себе напоказ як виняткових професіоналів та поборників інтересів українського народу, не можуть віднайти в собі сили зібратися на один день та виправити власні помилки й ухвалити надважливі закони з питань діяльності Вищого антикорупційного суду України, відтермінування відповідальності власників автомобілів з європейською реєстрацією, повернення норми про незаконне збагачення, яку з вашої ж вини скасував Конституційний Суд України.

Шкода, але ви просто не здатні на самопожертву на благо українського народу. Все, що ви продемонстрували, – це повна байдужість, бездіяльність і неспроможність.

У вас всіх був шанс, але ви і його змарнували.

Ганьба, панове!

Ми змінимо це 21 липня», – заявив Зеленський.

Нагадаємо, голова Верховної ради України Андрій Парубій відповів президенту України Володимиру Зеленському на прохання про проведення позачергового пленарного засідання парламенту 18 липня. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 14:47 :44