Зеленський перезапустив роботу Антикорупційної ради

Володимир Зеленський

Президент України Володмир Зеленський перезапустив роботу Антикорупційної ради, бо одним з основних пріоритетів – це подолання корупції.

Про це він заявив на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики, яке транслювали в ефірі 112 Україна.

Володимир Зеленський наголосив на тому, що Антикорупційна рада може стати «важливою комунікаційною платформою для всіх антимонопольних органів».

«Антикорупційна рада не працювала останні три роки, сьогодні ми її перезавантажуємо. Cподіваємося, що вона стане важливою комунікаційною платформою для всіх антикорупційних органів, для громадськості, для бізнесу, для експертів, для нас всіх, для аналітиків», – сказав Володимир Зеленський.

Він також зазначив, що на шляху до подолання корупції вже є деякі досягнення. За останні майже 2 місяці до Верховної Ради подали 16 законопроектів, що пов’язані з антикорупційною діяльністю, також розблокували співпрацю між антикорупційним бюром та антикорупційними органами іноземних держав. Крім того було скасовано декларування для антикорупційних активістів та триває підготовка до запуску Вищого антикорупційного суду.

«До повноцінного запуску готується Вищий антикорупційний суд, ми допомагаємо в цьому напрямку. Для нього ми вже знайшли приміщення та внесли до ВРУ для невідкладного розгляду законопроект щодо удосконалення діяльності антикорупційного суду», – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Володимир Зеленський оновив склад Національної ради з питань антикорупційної політики. Про це йдеться в указі глави держави №453/2019 «Питання Національної ради з питань антикорупційної політики» від 25 червня. Антикорупційну раду очолив заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка. До складу Національної ради увійшли представники експертних неурядових організацій, бізнесових асоціацій, керівники антикорупційних та інших профільних органів влади тощо.

Loading...