Зеленський доручив МЗС розробити механізм надання громадянства як другого для етнічних українців

ZIK

Зеленський доручив МЗС розробити механізм надання українського громадянства як другого для етнічних українців та механізм спрощеного надання українського громадянства людям, які потерпають від порушення прав і свобод у своїх країнах.

Про це йдеться в дописі, який розміщений на сторінці Офісу Президента України у Фейсбук.

Зокрема зазначається, що Офіс Президента України із сумом та обуренням зустрів звістку щодо продовження арешту 24 українським морякам, а також підписання Президентом Російської Федерації указу про спрощений порядок надання українцям російського громадянства. 

Там розуміють, що цей крок спрямований на наших громадян, які вимушені проживати на тимчасово окупованих територіях і вважають, що цей крок створює додаткові перешкоди на шляху до деескалації конфлікту та реінтеграції Донбасу, прихильність до яких керівництво Росії неодноразово декларувало. 

Відповідно, зі свого боку Президент Зеленський «доручає МЗС розробити механізм надання українського громадянства як другого для етнічних українців з дружніх нам країн, які прагнуть долучитися до розвитку своєї історичної батьківщини. Також Володимир Зеленський доручає розробити механізм спрощеного надання українського громадянства людям, які потерпають від порушення прав і свобод у своїх країнах».

 

Loading...