Волкер про продовження арешту морякам: Тиск Росії не зможе перемогти Україну

Фото: BBC

Продовження арешту моряків, а також рішення про спрощення процедури видачі російських паспортів мешканцям Донецької та Луганської областей – це спроба Кремля тиснути на Володимира Зеленського перед парламентськими виборами.

Про це Голосу Америки сказав спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер. 

«Затримання моряків було незаконним з самого початку, і вони мали бути звільнені одразу. Їх атакували в міжнародних водах і незаконно захопили. Їх треба повернути до сімей якомога швидше. Я переконаний, що президент Путін і Росія використовують моряків і питання з російськими паспортами для того, щоб створити тиск на Зеленського і нашкодити його передвиборчим перспективам», – сказав Курт Волкер.

Проте, на його думку, це не спрацює, оскільки українці мають свою думку щодо свого вибору. Вони також розуміють, що такий тиск Росії не зможе перемогти Україну.

Нагадаємо, Лефортовський суд Москви у середу, 17 липня, задовільнив клопотання слідства і продовжив ще на три місяці термін утримання під вартою 24-м українським морякам, захопленим в районі Керченської протоки восени 2018 р.

Засідання проводили у закритому режимі. На суд прихали родичі військовополонених.

Читайте більше новин на тему: полонені моряки

Loading...