Новини » Спорт 18 липня, 2019, 9:31
Українці програли французам в 1/8 фіналу юніорського Євробаскету-2019
Баскетболісти юніорської збірної України програли французам в 1/8 фіналу юніорського Євробаскету-2019 / fbu.ua

Баскетболістам юніорської збірної України (гравці до 20 років) не вдалося пробитися до чвертьфіналу чемпіонату Європи U-20 (Дивізіон А), який проходить в Ізраїлі.

Як повідомляє fbu.ua, в 1/8 фіналу українці програли команді Франції – 40:68 (17:13, 6:13, 10:24, 7:18).

Команди продемонстрували надзвичайно агресивну гру в захисті у першій частині гри, що відобразилось на рахунку. За 20 хвилин суперники на двох набрали 49 очок. Наші краще відпрацювали у першій чверті, але у другій французи додали і отримали 3 бали переваги перед великою перервою.

За перші дві чверті українці зробили на 4 втрати більше, а Франція, зігравши агресивніше у нападі, пробила більше штрафних, що дозволило нашому супернику, навіть незважаючи на гіршій відсоток влучань з гри, отримати незначну перевагу перед великою перервою.

У третій чверті проблеми у нападі збірної України залишились у той час як французи набирали очки вже значно легше і, зробивши ключовий в матчі ривок 24:10, отримали солідну двозначну перевагу +17.

На жаль, заключна чверть стала лише формальністю. Франція, як і в третій десятихвилинці, домінувала на майданчику, контролюючи хід гри, та довела матч до впевненої перемоги 68:40. Варто відзначити гру лаву запасних у французів, яка набрала 46 очок, у той час як наша лава принесла лише 5 балів.

Тепер на команду Валерія Плеханова чекає перший матч в сітці за місця з 9-го по 16-е місця, в якому українська збірна зіграє проти команди Польщі, яка в першому раунді плей-оф поступилась Хорватії 75:89. Цей матч відбудеться сьогодні, 18 липня, о 13:45.

2019-08-23 11:43 :02