Новини » Спорт 18 липня, 2019, 18:48
Українські синхроністки здобули «бронзу» ЧС-2019 в довільній програмі дуетів
Марта Федіна та Анастасія Савчук стали бронзовими призерами світової першості в довільній програмі дуетів / xsport.ua

У Кванджу (Республіка Корея), де триває чемпіонат світу-2019 з водних видів спорту, сьогодні, 18 липня, у змаганнях по артистичному плавання відбувся фінал в довільній програмі дуетів.

Як повідомляє xsport.ua, українки Марта Федіна та Анастасія Савчук з результатом 94,1000 бала стали бронзовими призерами світової першості в довільній програмі дуетів.

Кращу суму набрали росіянки Світлана Колесніченко і Світлана Ромашина (97,5000), а другий результат показали китаянки Хуан Сюечень і Сунь Веньянь (95,7667).

Тепер у активі українських синхроністок вже чотири нагороди на нинішньому світовому форумі – одна золота і три бронзові.

Відзначимо, що Марта Федіна зупинилася за крок від особистої медалі чемпіонату світу-2019 як в довільній, так і в технічній програмах.

Нагадаємо, сьогодні, 18 липня, українки окрім здобутої «бронзи», вийшли у фінал довільної програми в комбінації.

Додамо, що на чемпіонаті світу-2019 з водних видів спорту у Кванджу до 28 липня розіграють 76 комплектів медалей.

2019-08-23 21:35 :10