Новини » Суспільство 18 липня, 2019, 22:10
Суд не відсторонив співробітницю Міністерства охорони здоров’я за клопотанням ДБР

Печерський суд не задовольнив клопотання Державного бюро розслідувань та відмовився відстороняти від посади директорку Державного експертного центру Тетяну Думенко.

Про це у Facebook повідомила в.о. голови МОЗ Уляна Супрун.

«Суддя Печерського суду Галина Матійчук не задовольнила клопотання ДБР та не відсторонила Тетяну Думенко від посади директорки Державного експертного центру», – написала Супрун.

Очільниця МОЗ наголосила, що вважає справу сфабрикованою. «Єдиною метою кримінального провадження було відсторонити директорку ДЕЦ. Це мало стати помстою за зруйновані багатомільйонні схеми фармацевтичної мафії», – вважає вона.

Також Супрун додала, що МОЗ «буде вимагати притягнути до відповідальності ініціаторів та виконавців цієї атаки».

«Тетяна залишиться на посаді, а ДЕЦ продовжить впроваджувати прозорі процедури та чесні правила реєстрації ліків, проведення клінічних досліджень, а українські пацієнти своєчасно отримуватимуть доступ до ліків та інноваційного лікування. Тетяна – професіонал та довела свою чесність і ефективність на цій посаді. Більш ніж вагомим аргументом на її користь є те, що бізнес став на захист державного регулятора! Ми будемо захищати чесних людей за будь-яких обставин. Дякуємо всім, хто в останні дні виступив на підтримку і тим, хто сьогодні прийшов у суд», – написала Супрун та додала: «не на тих напали».

Нагадаємо, СБУ та ДБР розпочали кримінальні провадження щодо діяльності Державного експертного центру МОЗ України, а директору центру Тетяні Думенко вручено підозру.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-17 15:32 :33