Стан здоров’я політв’язня Балуха погіршився, але діагноз йому досі не поставили

У політв’язня Володимира Балуха в російській колонії погіршився стан здоров’я, однак діагноз йому досі не поставили.

Про це повідомляє у Facebook Кримська правозахисна група з посиланням на адвокат Ольга Дінзе, яка 17 липня відвідала політв’язня.

За її інформацією, у Володимира Балуха болять нирки, посилилися набряки, але незалежного лікаря та психолога, про допуск яких раніше заявляв політв’язень, до нього в колонію досі не допускають.

Ольга Дінзе також повідомила, що Балух неможливо доставити необхідні після голодування продукти харчування, оскільки їх передача тепер дуже обмежена у зв’язку з переведенням українця в приміщення камерного типу (ПКТ).

«Нам вдалося тільки передати йому (В. Балух, – ред.) нові окуляри. Ми продовжуємо заявляти про допуск фахівців лікаря і психолога в колонію, а також встановлюємо обставини, пов’язані з громадянством Балуха», – розповіла захисниця.

Раніше Кримська правозахисна група повідомляла, що адміністрація колонії перевела українця в ПКТ, в порядку стягнення за «злісні порушення встановленого порядку». Права осіб, що перебувають в ПКТ, значно обмежені: протягом шести місяців вони можуть отримувати тільки одну посилку або передачу і одну бандероль.

Нагадаємо, адвокат Балуха повідомила про його «незадовільний» стан здоров’я.

Loading...