Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу проти лідера «ОУН» Миколи Коханівського

Фото: Микола Коханівський (facebook com)

Головне слідче управлінням СК Росії порушило кримінальну справу щодо громадянина України Миколи Коханівського за ч. 2 ст. 205.2 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної діяльності з використанням інформаційно-телекомунікаційної мережі «Інтернет»).

Про це повідомляє Слідчий комітет РФ.

СК РФ нагадує, що 18 лютого 2018 року учасники програми «Організації українських націоналістів», а також члени інших українських націоналістичних організацій під керівництвом Миколи Коханівського напали на будівлю Російського центру науки і культури, закидали камінням фасад будівлі дипломатичної установи, розбили вікна, двері, завдали великої матеріальної шкоди, порушили режим роботи російського установи.

За даним фактом в ГСУ СК Росії розслідується кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ст.360 КК РФ (напад на осіб чи установи, які користуються міжнародним захистом).

«Під час розслідування цієї кримінальної справи слідством отримано беззаперечні докази того, що комбат «Організації українських націоналістів» Микола Коханівський в лютому 2018 року поширив у вільному доступі мережі «Інтернет» відеозвернення, в якому публічно закликав усіх бажаючих взяти участь в організованому під його керівництвом заході, в ході якого і було заплановано напад на Російський центр науки і культури», – повідомляє слідком РФ..

Loading...