Новини » Політика 18 липня, 2019, 13:12
Шефір назвав умову за якої Зеленський готовий до переговорів з Путіним

Перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шифір заявив, що команда президента готова до переговорів з Володимиром Путіним щодо Донбасу і переконана у їх позитивному завершенні.

Про це він розповів у своєму інтерв’ю LB.ua.

Помічник українського президента переконаний, що потрібно врешті почати переговори з Росією «на рівних» і впевнений в їх успішному результаті.

«Ми хочемо вийти на нормальний Переговорний процес з Росією. Для цього потрібно зробити перший крок. Повинен бути мир. Будь-яка війна закінчується переговорами. Але без втрати територій з нашого боку! Багато вже говорилося про припинення вогню, відведення військ, але головне – потрібно почати говорити. Ми шукаємо можливість зараз вийти на розмову на рівних. Я переконань, що ми готові на переговори. Вірю, докласти всіх зусиль для того, щоб переконати його, і на 70% впевнений в їх успішному результаті», – зазначив Шефір.

Він акцентував, що ключовим питанням у переговорах є справа повернення з полону у РФ українських моряків.

«Ми готуємося до переговорів. Але, для того щоб вони правильно відбулися, їх треба ретельно підготувати.... Зараз перше завдання – повернути моряків. Якщо Путін віддасть нам військових, то це привід, щоб сісти і поговорити з ним. Ми демонструємо свої кроки – розвели війська в станиці Луганській, хочемо побудувати міст (там же, – ред.), відновили Мінський процес. Всіма своїми діями, а також під час виступів президент говорить, що готовий до переговорів. Не так просто, щоб Росія відповіла, але, думаю, що ще кілька кроків, і ми прийдемо до діалогу. У мене є внутрішня впевненість. Не може це далі так тривати, треба вже виходити з цього піке в нашій країні», – підкреслив перший помічник президента.

Він також зазначив, що володіє інформацією щодо полонених моряків, але не став про це говорити, «щоб не нашкодити».

«Не хотів би це обговорювати, щоб не нашкодити. Нам кажуть, що, швидше за все, це буде хтось інший в передвиборну кампанію...», – зазначив Шефір.

На запитання журналіста, чи йдеться про те, що Володимир Путін віддасть моряків Вікторові Медведчуку, Сергій Шефір відповів: «Коли нам задають це питання, ми відповідаємо: «Значить, хлопці будуть вдома».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 13:06 :10