live

Путін вітає залучення європарламентарів Медведчуком до реалізації мирного плану

Президент РФ Володимир Путін вітає залучення європарламентарів головою політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктором Медведчуком до реалізації його мирного плану. Про це заявив глава РФ на зустрічі з українським політиком у Санкт-Петербурзі, куди прибув Медведчук після візиту до Страсбурга, щоб поділитися враженнями від відвідування Європарламенту.

Про це повідомляє 112 Україна.

"Ну, перш за все, дякую, що Ви визнали можливим приїхати поінформувати про результати своїх зустрічей у Страсбурзі. Я думаю, що залучення європейських партнерів, вони так чи інакше задіяні в цьому, з перших кроків навіть, на жаль, з перших кроків конфлікту, який вилився, зрештою, те, що ми бачимо нині на Донбасі, залучення європейських партнерів вельми позитивною є справою, і ми це всіляко вітаємо", – сказав Путін.

Він також схвалив, що мирний план Медведчука базується на мінських угодах.

"А те, що Ваша пропозиція базується на мінських угодах, ми вітаємо подвійно і, безумовно, будемо всіляко підтримувати будь-які політичні сили, які рухаються в цьому напрямі", – зазначив Путін.

За його словами, також є надзвичайно важливим повноцінне відновлення російсько-українських відносин.

"Питання відновлення, повноцінного відновлення російсько-українських відносин, також для нас є надзвичайно важливим, і ми будемо співпрацювати з будь-якою політичною силою, в тому числі Вашою політичною силою, з відновлення повноформатних відносин між Росією та Україною. Це стосується і питань вирішення проблем на Донбасі, це стосується наших двосторонніх відносин в економічній сфері. Зрозуміло, уряд мені доповідає про ваші зустрічі та обговорювані теми. Я думаю, що все, про що ви говорили з головою уряду РФ, з представниками економічного та енергетичних блоків, - це все цілком реалізовується. Ми про це з вами неодноразово теж говорили. Тому будемо працювати", – констатував Путін.

Нагадаємо, свій мирний план-концепцію Віктор Медведчук презентував на з'їзді партії "Опозиційна платформа – За життя". Цей план схвалили в партії та підтримали в Донецьку, Луганську і Москві. Члени партії нарікають, що Володимир Зеленський навіть не читав плану мирного врегулювання, хоча перед виборами обіцяв домогтися миру на Донбасі.

Loading...