Путін поки не планує особисто зустрічатися із Зеленським, - Пєсков

Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що поки рано говорити про особисту зустріч президента РФ Володимира Путіна з його українським колегою Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє Інтерфакс

«Давайте погодимося, поки важливо дочекатися, коли в Україні пройдуть вибори, і без нальоту передвиборного електорального ажіотажу можна буде серйозно вирішувати серйозні проблеми», - зазначив він. 

Також прессекретар російського президента прокоментував нещодавну телефонну розмову Путіна та Зеленського.  Він підтвердив,  що лідери обговорювали тему обміну українських та російських громадян, навіть у форматі «всіх на всіх», але це ще будуть розглядати експерти. 

Пєсков пояснив, що існують відмінності в людях: «Кого вважають усіма: в Києві вважають одних, в Росії вважають інших, і навпаки».  Говорити про конкретних осіб, зокрема про Олега Сєнцова, представник відмовився. 

Першим кроком у нормалізації відносин між Україною та Росією Пєсков вважає звільнення та повернення головного редактора  "РИА Новости-Україна" Кирила Вишинського. 

Нагадаємо, що 11 липня Володимир Зеленський провів першу розмову із Володимиром Путіним у телефонному режимі. 

Loading...