live

Про розкрадання в армії треба розказувати суспільству, – політтехнолог

ZIK

Про скандали щодо корупції у сфері «оборонки» треба розказувати суспільству. Йдеться про 30 мільйонів гривень, які мали піти за закупівлю військової техніки.

Про це в прямому ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Денис Каплунов.

«Ці факти потрібно встановлювати. Українське суспільство сподівається, що люди, які були причетними до мільйонних розкрадань  у сфері оборонки, будуть покараними. Після виборів будуть нові кадрові призначення від президента, від коаліції. І прийдуть достойні люди, в яких вистачить політичної волі не спустити на гальма, а довести ці  справи до кінця», – каже  політтехнолог.

З його, слів кожна корупційна справа у сфері «оборонки» має бути максимально відомою для українського суспільства. Мають назвати прізвища винуватців публічно.

«Треба дивитися, які Президент подав  справи , і  яка буде дія правоохоронних органів. Дуже добре, що про них починають говорити на такому високому рівні. Тепер залишається чекати відкриття кримінальних справ і  судових засідань», - розповів Каплунов.

Нагадаємо, як писав ZIK, Нагадаємо, 25 лютого команда «Bihus.info» оприлюднила розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування став син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. У свою чергу концерн «Укроборонпром» і сам Гладковський-старший  «Це абсолютно нагла брехня». Олег Гладковський про розслідування Bihus.info заявили, що позиватимуться до суду на журналістів. Про такі ж наміри повідомив і син Олега Гладковського Ігор. Він заявив, що готовий надати пояснення правоохоронним органам з усіх питань, про які розповіли журналісти.

Loading...
Loading...
Loading...