Порошенко запросив євродепутатів на власні очі побачити наслідки російської агресії на Донбасі

Петро Порошенко запросив усіх депутатів Європарламенту завітати до України – на власні очі побачити наслідки російської агресії.

Про це за підсумками переговорів у стінах Європейського парламенту заявила перша заступниця Голови Верховної ради Ірина Геращенко.

«Наш ключовий меседж для європейських партнерів – це звільнення Донбасу і Криму. Це тиск на Росію заради звільнення всіх українців, які знаходяться на окупованих територіях і в тюрмах Кремля. Дуже важливі зустрічі в форматі лідерів усіх груп і фракцій, які тут є, керівництва цих груп і фракцій, неформальної групи друзів. І Петро Порошенко запросив усіх депутатів Європарламенту завітати до України – на власні очі побачити наслідки російської агресії», – повідомила Ірина Геращенко.

У наступному парламентіми так само активно працюватимемо для того, щоб мати особливий контакт і зв’язок із Європарламентом, мати ці дружні взаємини, для того щоб підтримувати і відстоювати Україну», – наголосила перший віце-спікер.

Вона повідомила, що сьогодні, напередодні дебатів по резолюції щодо заручників Кремля російська делегація робить усе, аби пом’якшити формулювання документа. Тому активна участь української делегації надзвичайно важлива, – переконана Ірина Геращенко.

 

 

Loading...