«Перший непрохідний»: Політтехнолог пояснив, чому Гриценко постійно втрачає рейтинги

ZIK

Анатолій Гриценко – некласичний для українців політик. Він намагається продемонструвати себе сильною фігурою із детально вибудуваним бекґраундом міністра оборони, однак звинувачення у розтраті армійського майна зруйнували цей образ.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політтехнолог Олег Пастернак.

Він наголосив: лозунг «Перший непрохідний» сформував життєве амплуа лідеру партії «Громадянська позиція» Анатолію Гриценку. Мовляв, це вже не вперше той демонструє непогані результати на президентських виборах і повністю провалює парламентські.

Проблема цього політика в тому, що перед стартом кампанії у нього завжди гарні рейтинги, однак потім він все втрачає.

«Цьому є своє пояснення. Сам по собі Гриценко – некласичний для українців політик. Це така собі спроба витягти політика Олександра Мороза. Він, до речі, подобався виборцям, особливо – селянам», – зауважив Пастернак.

Він зазначив: Гриценко хотів би здаватись виборцям твердим, розсудливим, впевненим, категоричним, із детально вибудуваним бекґраундом.

«Та пішло руйнування цього образу  після відомого кейсу щодо розтрати військового майна», – вважає політтехнолог.

Однак, експерт зауважив: з 30% виборців визначаються напередодні самого волевиявлення. Тож Гриценко розуміє: йому потрібно показати себе впевненим, сильним нападником. Тому він і критикує Ігоря Смешка, цей політик став своєрідною жертвою Гриценка.

«Те ж саме стосувалось його заяви, що він вб’є Путіна. Усе це обговорювалось в соцмережах і красиво консервувалось. До речі, скажу таємницю: штаб Гриценка – дуже нечистий на руку щодо медійних маніпуляцій і різноманітних провокацій, особливо – у медійному просторі. Хоча антураж, загальний образ – це така собі активна політична сила, яка добивається перемоги чесним шляхом», – резюмував Олег Пастернак.

Як повідомлялось раніше, Анатолій Гриценко, реагуючи на скандал у політсилі Смешка, заявив, що такий підбір членів партії викликає недовіру.

Loading...