Мороз відзначив Росію за «зміцнення санкціями»

ZIK

Треба відверто говорити, що санкції зміцнюють Росію. Вона легко їх долає. Але від них втрачає Україна.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив голова Верховної Ради України (1994-1998, 2006-2007) Олександр Мороз.

Ведуча програми зауважила, що українці не побачили президентської програми на сто днів і зрештою не мають жодного розуміння, якою буде стратегія розвитку України. Пан Мороз сказав, що зараз головна мета забезпечити мир.

«Правильно сказав президент, що головна мета – мир, щоб кров не проливалася. Але для цього треба передбачити певні умови. Але якщо ми заявляємо, що продовжуємо санкції, то треба відверто говорити, що вони зміцнюють Росію», – наголосив політик.

Зокрема він зауважив, що Росія легко долає санкції, але від них втрачає Україна. На його думку, потрібно шукати інші шляхи для того, що все-таки забезпечити припинення вогню.

«Росія займається імпортозаміщенням і розв'язує всі питання, особливо в оборонній сфері. Європа проти санкцій, вона втрачає на товарообігу через це.

В Америці президент сказав, що буде продовжувати санкції, але це не вирішує питання. Значить треба змінювати тактику», – вважає Мороз.

Нагадаємо, що Уряд України продовжив на 2020 рік заборону на постачання значного переліку товарів із Росії.

Loading...