Мороз: Уряд хоче масову приватизацію – але ми і так найбільш приватизовані в Європі

ZIK

Уряд хоче провести масову приватизацію, але ми і так найбільш приватизовані з європейських країн.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив ексголова Верховної Ради України (1994-1998, 2006-2007 рр.) Олександр Мороз.

Пан Мороз вважає, що люди не задоволені діяльністю держави, тому що державні інституції в Україні усуваються від виконання завдань, які постають в 21 столітті. І саме цю проблему потрібно вирішувати.

«Я недавно опрацьовував статтю лауреата Нобелівської премії Джозефа Стігліца під назвою «Держава загального добробуту в 21 столітті». Він каже, що якщо держава не є суб’єктом господарювання економіки, то вона не може вирішити соціальні питання. А ми знову чуємо, що уряд вдається до нової масової приватизації. Виникає питання, а що ще залишилося, ми і так найбільш приватизовані з європейських країн», – наголосив політик.

Зокрема, за його словами, в держави є всі інструменти, щоб іти назустріч потребам людей. Він додав, що коли людина буде відчувати, що держава дбає про неї, дає гарантії і способи їх забезпечення, то тоді буде довіра до структур влади.

«Державні інституції треба зберігати і захищати. Бо якщо є міністерство, то воно повинне виконувати відповідну функцію, і щоб люди це бачили. Якщо не подобається його робота, то треба міняти людину. Але сама структура державності має бути, і її інститути повинні функціонувати – тим зміцнюється повага до самої держави», – переконаний Мороз.

Нагадаємо, що Фонд державного майна виграв касацію, яка розблокувала затвердження Кабінетом Міністрів інвестиційних радників на Одеський припортовий завод, вугільну компанію «Краснолиманська», завод «Електроважмаш», «Індар» та Об’єднану гірничо-хімічну компанію.

 

Loading...