Медведчук розповів Путіну, як представив мирний план у Європарламенті

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук розповів президенту РФ Володимиру Путіну, як представив мирний план-концепцію у Європарламенті 17 липня. Зустріч Медведчука і Путіна відбулася сьогодні в Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє 112 Україна.

"Все це супроводжувалося бажанням і рішучістю цих людей (євродепутатів, - ред.) допомогти зробити так, щоб мир в Україні настав, і бойові дії на південному сході моєї країни були припинені. І цей інтерес був, я скажу, не штучним, це була щира і продуктивна розмова, і найважливіше, це зазначали депутати Європарламенту, що стався момент, коли ми покінчили з монополією партії війни, яка була при владі пана Порошенка, давати там інформацію щодо ситуації в Україні. Ось ця монополія – вона була завершена, тому що вчора депутати Європарламенту почули точку зору іншої частини України, точку зору партії миру, точку зору того, як сьогодні необхідно вчинити для того, щоб мир дійсно настав", - сказав Медведчук.

Презентація Віктором Медведчуком мирного плану щодо Донбасу в Страсбурзі

Також він зазначив, що реакція євродепутатів його дуже надихнула.

"У тому плані, що в новообраному Європарламенті багато людей не просто зацікавлені не просто знають ситуацію, а знають навіть історію України, що мене взагалі вразило, тому що коли представляли мене і те, про що я збираюся говорити, то вказували такі історичні факти, що, я думаю, навіть громадяни України не всі знають. Але вони побудували це на паралелях, представник Франції і представник Великобританії. І це дуже важливий момент, я вважаю, що це великий серйозний крок по шляху миру в Україні", - резюмував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, вчора, 17 липня, в Європарламенті Віктор Медведчук презентував свій мирний план-концепцію з врегулювання конфлікту на Донбасі. У січні цього року цей план був схвалений партією "Опозиційна платформа – За життя" і отримав підтримку у Донецьку, Луганську та Москві. Члени партії нарікають, що Володимир Зеленський навіть не читав план мирного врегулювання, хоча перед виборами обіцяв домогтися миру на Донбасі. План передбачає прямі переговори Києва з Москвою, Донецьком і Луганськом заради досягнення миру.Loading...