Дії України щодо статусу Донбасу та амністії залежатимуть від нової Ради, – Безсмертний

Роман Безсмертний. Фото: Косарєв Олександр/УНІАН

Новий парламент вирішуватиме, що робитиме з Донбасом, амністією бойовиків і місцевими виборами.

Про це розповів представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний у відповідь на запитання щодо української позиції стосовно особливого статусу Донбасу, амністії та місцевих виборів, передає Укрінформ.

«Всі ці речі будуть здійснюватися за законом України. Закон буде прийнято українським парламентом. Я вчора сказав на переговорній групі: «В Україні 21 липня буде обрано парламент. У нас парламент по команді не голосує. Тому я готовий після обрання парламенту, формування відповідної структури вступити в діалог із депутатами, як вони бачать цей процес і який його зміст», – сказав Безсмертний.

«Це не слово сказати, це важка робота. Вона буде складатися з перемовин у Мінську, з діалогу з парламентом і відповідними комітетами, з фахівцями... Тут ще є інша сторона – міжнародні організації, бо є речі, до яких Україна ніби приєдналася формально, але фактично за ці роки їх не виконала. Тому треба буде з ними вести діалог, корегувати всі ці процеси, домовлятися і реалізовувати», – зазначив Безсмертний.

Він додав, що все це відбувається в рамках завдань, які вказав президент.

Читайте також: Російські паспорти в ОРДЛО – запасний варіант Путіна, – Безсмертний

 

Loading...