Декомунізувати слово «допомога»: політик заявила про рудимент совєцьких часів

ZIK

«Допомога» – це перше слово, що потрібно декомунізувати. Тому що держава не має субсидії називати допомогою.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповіла лідер політичної партії Соціальна справедливість Алла Шлапак.

Пані Шлапак зауважила, що культ подачок, який культивувався всі роки незалежності в Україні, не має нічого спільного з соціальними програмами. На її думку, для тих, кому потрібна підтримка, держава має створити механізм, який дає їм соціальні гарантії, а не видачу субсидій чи якихось грошей.

«Слово «допомога» – це перше, що потрібно декомунізувати. Тому що насправді держава не має це називати допомогою. Якщо ми говоримо про субсидії, то її отримання – це приниження. Розмір субсидії і тарифи – це спекуляція», – зазначила політик.

Зокрема, за її словами, виборча кампанія проходить під лозунгами знизити тарифи, але це спекуляція. Тому що, на її думку, потрібно не просто знижувати їх, потрібно встановити справедливі тарифи.

«Я знаю, що справедливий тариф – це коли є технічний паспорт будинку, коли є вирахування кожної послуги, яка входить до тарифу, і вона економічно обґрунтована. Крім цього, це можливості для людей, які живуть в цьому житловому будинку, заробляти достатньо для того, щоб цей тариф сплачувати», – переконана соратниця ексмера Києва Черновецького.

Нагадаємо, що у липні «Нафтогаз» знизить ціну на газ для населення на 10,4%.

Loading...