live

Червоний Хрест відправив на окупований Донбас п’ять вантажівок з гумдопомогою

Червоний хрест. Фото ілюстративне

Сьогодні, 18 липня, в КПВВ на в’їзд та виїзд перебувала така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 50/40; «Мар’їнка» – 10/60; «Новотроїцьке» – 20/50; «Гнутове» – 20/30. Через КПВВ «Новотроїцьке» на окуповану територію Донбасу проїхали 5 вантажівок із гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Про це повідомила у пресслужбі Держприкордонслужби.

«Через КПВВ «Новотроїцьке» до ТОТУ прослідувало 5 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою. Для жителів Донецької та Луганської областей відправлено медичне обладнання, засоби гігієни та продуктові набори від Міжнародного Комітету Червоного Хреста загальною вагою 91,1 тонни», – йдеться в повідомлені.

Прикордонники зазначають, що військовослужбовці Донецького та Краматорського прикордонних загонів в КПВВ «Новотроїцьке», «Мар’їнка» та «Майорське» припинили чергові спроби порушення правил переміщення товарів через лінію розмежування. Громадяни України намагались незаконно перемістити музичне обладнання, радіо та побутову техніку, а також товари народного вжитку на загальну суму понад 60 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

Loading...