Новини » Політика 18 липня, 2019, 10:31
Бірюков повідомив про нові обшуки ДБР у Міноборони

Державне бюро розслідувань проводить обшуки в Головному управлінні Міноборони з розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

Про це у Facebook повідомив колишній радник міністра оборони Юрій Бірюков.

«Ви звичайно будете сміятися, але ДБР знову проводить обшуки в Мінобороні – у «піратів» Дмитра Марченка. Цього разу у справі про закупівлю майже 200 тонн бракованої тушонки. І знаєте ЩО найсмішніше у цій історії? Дану партію тушонки якраз співробітники Діми Марченка і виявили! І саме Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ готували всі матеріали для військової прокуратури!», – зазначив Бірюков.

Він підкреслив, що парадоксально тушонку закупили в 2015 році, коли Марченко тільки планував створення Центру. Його підрозділ отримав повноваження тільки в кінці 2016 року.

«Парадокс – МО проводило купу брифінгів на тему тієї партії тушонки, ми писали про цю історію багато разів, ми показували це «лайно в баночках», ми розповідали про те, які там чудеса юриспруденції відбувалися навколо конкретного полковника, з конкретним прізвищем, якого спіймали на хабарі за оформлення тієї партії тушонки, а обшуки проходять у... тих, хто цю гидоту виявив», – акцентував колишній радник міністра оборони.

Нагадаємо, у кінці червня Міноборони повідомило, що забезпечення ЗСУ повністю заблоковане через обшуки ДБР.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 17:55 :59