Без люстрації: Дмитро Співак дав пораду Зеленському

ZIK

Відсутність політичної волі Президент Володимир Зеленський міг би нівелювати двома аспектами – жорсткістю своєї позиції та характеру, й оточивши себе реальними професіоналами.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив політик і громадський діяч Дмитро Співак.

Гість студії, відповідаючи на запитання, чи достатньо досвіду у президента Володимира Зеленського, щоб упоратися із викликами, які нині постали перед країною, зауважив, що Зеленський як керівник – жорсткий зі знаком «плюс». Водночас політичного досвіду в нього немає.

«Відсутність політичної волі, на мій погляд, Володимир Зеленський міг би нівелювати двома аспектами – жорсткістю своєї позиції та характеру, а мені здається, що це в нього є. І, звичайно, потрібно оточити себе не просто «мій – свій» – у студії сиділи чи за однією партою. А оточити себе й залучити в команду реальних професіоналів – аналітиків, політиків, розвідників, економістів, дипломатів, безумовно», – заявив Дмитро Співак.

Відповідаючи на ремарку ведучих, що ті, хто має досвід, підлягають люстрації, Дмитро Співак висловив упевненість у тому, що жодної повторної люстрації не буде.

«Це все передвиборчі трюки», – переконаний Дмитро Співак.

Як повідомляли, Президент України Володимир Зеленський планує змінити закон про люстрацію. Він хоче туди внести перелік посад усіх представників влади, які керували країною з 2014 по 2019 роки. Це – президент, працівники уряду, нардепи, чиновники.Loading...