Новини » Політика 17 липня, 2019, 18:29
Зеркаль: Продовження арешту українських моряків – черговий постріл РФ собі в ногу
Полонені українські моряки. Фото  EPA-EFE
Полонені українські моряки. Фото EPA-EFE

Заступниця міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що сьогоднішнє продовження арешту українських моряків, лише погіршує ситуацію Росії і міжнародний тиск на Кремль лише зростатиме.

Про це вона написала у Facebook.

«Продовження арешту для українських моряків – черговий російський постріл собі в ногу. Тиск на Росію з вимогою звільнити моряків без додаткових умов лише зростатиме. Доти, доки Росія неправомірно триматиме моряків це питання лишатиметься головним для наших партнерів в усіх форматах діалогу з РФ – від двосторонніх зустрічей на найвищому рівні до заяв в Радбезі ООН», – зазначила Зеркаль.

Вона акцентувала, що турбота про своїх громадян не дозволяє Україні просто чекати, поки це питання стане зовсім токсичним для РФ і під тягарем проблем, створених для себе самої, РФ таки виконає наказ Трибуналу.

«Впродовж тижнів, що минули від видання Наказу Трибуналу, ми активно працюємо над тим, щоб його таки було виконано. У правомірний спосіб. Наразі ми впевнені, що російська сторона знає як це можна зробити. Продовження арешту, на жаль, не полегшує і так складну роботу дипломатів», – додала Зеркаль.

На її думку, Росія має також усвідомлювати, що кожна така неправомірна дія, як сьогоднішнє продовження арешту, лише погіршує ситуацію.

«Відтак тиск лише зростатиме. Аж поки наші хлопці не повернуться в Україну», – підсумувала заступниця міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції.

Нагадаємо, 17 липня, суд у Москві продовжив арешт усім 24 українським морякам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 12:37 :04