Зеленський ще не вирішив питання щодо дострокових виборів до місцевих рад

Питання про дострокові вибори до місцевих рад поки що не вирішене – забагато виборів.

Так сказав Президент України Володимир Зеленський у Харкові після наради з природоохоронних проблем в Українському НДІ лісового господарства та агролісомеліорації імені Висоцького, повідомляє Укрінформ.

«Щодо дострокових виборів до місцевих рад поки що не знаю. Думаю. У такий термін забагато виборів», – зазначив Зеленський.

За його словами, складна ситуація в областях, де він уже побував: «У мене складний діалог. Може, і вирішимо (проводити вибори – ред.). Подивимося, як працюватимуть на місцях».

Коментуючи інші думки членів своєї команди, включаючи керівника партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова, Зеленський сказав: «Почую кожного і виберу правильний варіант».

Нагадаємо, 17 липня Президент України Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку на Харківщину з того, що облетів території місцевих лісгоспів, де «чорні» лісоруби безкарно вирубують столітні дуби. Зеленський поділився враженнями від побаченого на нараді за участю представників лісового відомства, влади і силових структур, і вимагав від силовиків знайти винних і віддати їх під суд. Якщо вони не зможуть це зробити, додав Зеленський, то на їхнє місце будуть призначені нові люди.

Loading...