Новини » Політика 17 липня, 2019, 22:23
Зеленський розповів про навантаження для Ахметова й «незашкварених» в уряді

Зустрілися з Ахметовим, поставили умову, що ми відмінимо Роттердам+, і ми його відмінили. І що на кожного олігарха буде велике потужне фінансове навантаження.

Так Президент України Володимир Зеленський прокоментував свою зустріч з олігархом Рінатом Ахметовим.

Зокрема, як йдеться на YouTube-каналі «Зе!Президент», Зеленський розповів Ахметову, що скасує Ротердам + і наголосив, щоб олігарх взяв «фінансові зобов’язання перед Україною, а саме інвестиції в медицину та інфраструктуру Донбасу».

«Зустрілися з Ахметовим, поставили умову, що ми відмінимо Роттердам+, і ми його відмінили. І що на кожного олігарха буде велика потужна фінансова нагрузка. Він купив 200 швидких для дитячих лікарень. І будемо презентувати йому інвестиційний документ, щоб він вкладався, хоча він про це ще не знає, щоб він вкладав великі гроші в медицину. І буде вкладати він гроші в інфраструктуру Донбасу».

За словами Зеленського, це нормальний формат роботи з олігархами. 

«Вони повинні багато грошей інвестувати в Україну, грошей, які вони різними шляхами заробили, але на яких немає криміналу. Тому що якщо є кримінал, то будемо саджати».

Зеленський також заявив, що не дасть олігархам бути монополістами. «Від чогось прийдеться відмовлятися їм. Вони всі вже про це знають».

Гарант Конституції також припустив співпрацю з «нормальними» міністрами зі складу чинного уряду.

«Хочеться нормальних, чесних людей в уряд. Молодих, свіжих, ну, дійсно».

«Хоча я повинен сказати, що в цьому уряді є пару людей незашкварєних, як то кажуть, з якими ми може будемо працювати. Але це будемо вирішувати».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 00:59 :23