Зеленський поділився подробицями телефонної розмови з Путіним

Президент України Володимир Зеленський розповів про деталі телефонної розмови з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Про це Володимир Зеленський розповів на Youtube-каналі Зе!Президент.

Президент сказав, що всі партнери України були проти того, щоб він дзвонив президентові Росії. «Всі, скажімо так, партнери України були проти, щоб я телефонував Путіну. Я вирішив, тому що це питання, насамперед, України та наших громадян. Ми повинні дякувати західним партнерам за підтримку, але також мати свою думку», – заявив Зеленський.

Володимир Зеленський також повідомив, що обговорив з Путіним передачу полонених «всіх на всіх».

«Президент РФ мені сказав, що бачить вирішення питання в передачі полонених «всіх на всіх». Справа в тому, що список наших всіх, хто знаходиться на окупованих територіях, не збігається зі списком тих людей, які контролюють ці території. Давайте спочатку повернемо всіх тих, хто утримується в Росії і Криму, і почнемо з моряків. Мені здається, це нормальний крок до повернення діалогу і потужний крок до припинення війни», – заявив він.

Нагадаємо, 11 липня президент України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін провели першу телефонну розмову, під час якої обговорили питання врегулювання на південному сході України і питання звільнення українських моряків і повернення інших українських громадян, які утримують на території Росії.

Loading...