Новини » Львів 17 липня, 2019, 12:30
З допомогою європейців львів’яни модернізують енергосистеми України

Новітні способи заощадити тепло і природні ресурси понад десять років впроваджують у Львові. Про досвід співпраці з європейцями розповіли на українському підприємстві.

“Після того, як ми пішли шляхом європейської інтеграції, для нас уже відкриті європейські кредити і гранти, - повідомив керівник підприємства “Ecopower” Віктор Пілат. -  Ці кошти будуть спрямовані на збільшення ефективності роботи енергетичних об'єктів, побудови нових котелень і теплових електричних станцій на місцевих видах палива”.

Новим технологіям працівники підприємства навчалися під час стажування в Європі. Допомога європейців дозволила створити нові робочі місця і запропонувати роботу європейського рівня в Україні. 

“Монтуємо теплопункти, які будуть встановлюватися у будинках. Це дасть економію опалення, а люди будуть менше платити, - розповідає про свою роботу слюсар Михайло Зубик. - Такий час, що можна в себе вдома працювати і робити так, як у Європі. І зарплата така, що можна вже не їхати далі в Європу”.

“В міських будинках ми повністю викидаємо стару систему і встановлюємо нову. Всі труби утепляємо, усе буде по-сучасному, - повідомив електрозварник Руслан Процак, який кілька міяців стажувався у Литві. - Щоби навчитися цьому, ми їздили у відрядження, на стажування в Європу. Після стажування уже почали працювати тут “

Допомогти містянам зекономити і покращити енергоефективність - такою є стратегія львівського підприємства.

“Необхідно перейти від спалювання газу, від тих котелень, які є зараз районних центрах, на спалювання місцевих видів палива. Побудувати електричні станції або водогрійні котельні, - повідомив керівник підприємства “Ecopower” Віктор Пілат. -   Планую просувати цю стратегію про забезпечення енергонезалежності нашої країни”.

Застосувати європейські технології  для модернізації енергосистем України - цей досвід львів'янин готовий поширити всією ї Україною.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 00:27 :40