Новини » Політика 17 липня, 2019, 19:10
Війна і відсутність менеджменту: політик назвав перешкоди для розвитку економіки
ZIK
ZIK

Проблемою для розвитку економіки в Україні є не лише війна, а й відсутність менеджменту, який хотів би підняти економіку і знав би, як це зробити.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив голова партії «Громадська сила» Загід Краснов.

Гість студії, відповідаючи на запитання, чи впорається із ситуацією в країні політична сила президента Зеленського, якщо отримає монобільшість у парламенті, зауважив, що до управління державою мають іти ті, хто на своєму рівні добився якихось успіхів у вирішенні завдань, які стоять перед державою.

«Яке в нас головне завдання в країні сьогодні? Це бюджет, це економіка. Усе, що ми говоримо про реформи щодо охорони здоров’я, освіти, візьміть нашу комуналку, видобуток газу, що б не було – все сходиться до бюджету. Коли є гроші, всі ці питання вирішуються», – зазначив Загід Краснов.

Політик зауважив, що проблемою для розвитку економіки в Україні є не лише війна.

«У нас в країні проблемою для розвитку економіки є відсутність влади або відсутність менеджменту, який хотів би її підняти і знав би, як це зробити. Подивіться – сьогодні всі їдуть за кордон у пошуках роботи із гідною заробітною платою. Чому? Тому що в нас немає гідних заробітних плат. У нас немає підприємств, які пропонують роботу із гідною заробітною платою», – зазначив Загід Краснов і наголосив, що таке можливе тоді, коли українські підприємства реалізовуватимуть власну продукцію на міжнародних ринках. А для цього своєю чергою необхідна повна модернізація виробництва, додав гість студії.

Нагадаємо, колишній міністр економіки України Віктор Суслов прогнозує, що з осені в Україні буде серйозна криза, яка розпочинається вже нині. А надалі дуже швидко виникатимуть нові проблеми, які досі були приховані.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 14:01 :48