Відібрати «Буковель»: стало відомо про мету нової заяви Зеленського

epravda.com.ua

Мета провести Олімпійські ігри в Україні – хороша, але вона не є реальною. Тому все, що зараз говорить Володимир Зеленський, потрібно трактувати з точки зору виборів.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський.

Ведучий програми поцікавився, що гість програми думає про глобальні плани Президента України щодо проведення Олімпійських ігор в Україні. Пан Журавський сказав, що мета хороша, але вона не є реальною, виходячи з економічного стану держави.

«Все, що зараз говорить Володимир Зеленський, потрібно трактувати з точки зору виборів 21 липня. Йому потрібно якомога більше членів партії «Слуга народу» завести до Верховної Ради», – переконаний Журавський.

Окрім цього, політолог Кирило Сазонов вважає, що не треба займатися абстрактними мегапроектами, на яких можна багато вкрасти або допомогти спонсору партії.

За його словами, туристичний потенціал України величезний і його потрібно реалізувати. Тому, на його думку, краще вкладати в нього і зробити хороші автодороги, залізничне сполучення з Європою.

«Насправді, ідея зимових олімпійських ігор з'явилася ще у Януковича. Він планував захопити частину Карпат: все зробити за бюджетні гроші, а потім приватизувати. Зараз інший «інвестор» хоче прибрати до своїх рук «Буковель» і всю інфраструктуру», – наголосив Сазонов.

Нагадаємо, 16 липня, під час спілкування з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим та президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою Президент Володимир Зеленський поставив завдання, що Україні необхідно розробити стратегічний план, щоб претендувати на проведення Олімпійських ігор.Loading...