Фобія Вакарчука: аналітик заявила про головний фактор втрати виборця «Голосом»

ZIK

Поява Вакарчука на телеекранах не додала йому балів, а навпаки – відняла. Коли це тури, концерти, то люди ще готові голосувати. Але як тільки починаються інтерв’ю, то там є провали.

Про це в ефірі програми «Кінець дня»  на телеканалі ZIK заявила політичний аналітик Олександра Решмеділова.

Аналітик зазначила: чотири політичні сили, які сьогодні мають найбільшу підтримку виборців, а це «Слуга народу», «Опозиційна платформа – за життя», «Батьківщина» та «Європейська солідарність», вже дуже довго працюють зі своїми електоратом. Тому нинішні рейтинги соціологів не можна вважати маніпуляцією.

«Люди розуміють, що віддаючи голоси за ті партії, можна формувати стабільну конфігурацію політичних сил в наступному парламенті. Тобто ландшафт політичний на сьогодні вже зрозумілий», – зауважила Олександра Решмеділова.

За її словами, раніше лідерами рейтингів були ще дві політсили –«Голос» та «Сила і честь». Однак через свою нестабільність вони не входять у список найпопулярніших партій.

«В чому нестабільність популярності? Я вважаю, що поява Вакарчука на телеекранах не додала йому балів, а навпаки – відняла. Коли це тури, концерти, то люди ще готові голосувати. Але як тільки починаються інтерв’ю, як починається заглиблення у більш важливіші питання, то там є провали»,– прокоментувала аналітик.

Нагадаємо, лідерами парламентських перегонів сьогодні є партії «Слуга народу» та «Опозиційна Платформа – За Життя». Про це свідчать результати соцопитування, проведеного з 24 червня по 1 липня 2019 року Агентством суспільно-політичних досліджень і комунікативних стратегій.

Згідно з результатами опитування, за партію «Слуга народу» готові віддати голоси 39,3% тих, хто визначився зі своїм вибором. Партію «Опозиційна Платформа - За Життя» підтримують 13,5% виборців.

Також до п'ятірки найпопулярніших партій входять «Голос» - 8,5%, ВО «Батьківщина» - 7,9%, «Європейська Солідарність» - 7,5%.

Loading...