Скандал у партії Смешка: Єгор Фірсов заявив про «дуже-дуже неоднозначних людей»

ZIK

Коли ми хотіли подивитися список партії Смешка, ми не змогли цього зробити. Пізніше ми зрозуміли чому вони так роблять – бо в їхніх списках криються дуже-дуже неоднозначні люди. Наприклад, Денисенко. У минулому він представник Гройсмана у парламенті. Там є і Олексій Геращенков, якого напряму звинуватили в тому, що він був «смотрящим» за усіма антикорупційними органами. Там є ще багато таких людей.

Про це в ефірі програми «Кінець дня»  на телеканалі ZIK заявив кандидат у народні депутати від партії «Громадянська позиція» Єгор Фірсов.

«Коли ми хотіли подивитися списки партії Смешка, коли у них тільки відбувся з’їзд, ми не змогли цього зробити. Ми це зробили нещодавно. Але ми не побачили увесь писок. Тільки першу десятку», – зазначив Єгор Фірсов.

Він пояснює це тим, що партія Ігоря Смешка приховує одіозних членів партії.

«Ми зрозуміли чому вони так роблять. Тому що у їхніх списках криються дуже-дуже неоднозначні люди. Наприклад, Денисенко. У минулому він представник Гройсмана у парламенті. Там є і Олексій Геращенков, якого напряму звинуватили в тому, що він працював у адміністрації президента Порошенка і був «смотрящим» за усіма антикорупційними органами. І за НАЗК, і за НАБУ. Пані Соломатіна про це відверто казала. Там є ще багато таких людей. Тобто вони напоролись на те, за що боролись», – вважає політик.

Єгор Фірсов наголосив, що «Громадянська позиція», з якою він іде на вибори, опублікувала усіх членів партії, щоб журналісти й активіст вивчали його.

«Але якщо ти щось приховуєш, що ти когось там когось запхав від Порошенка, чи від проросійського блоку, то воно рано чи пізно випливе. І для них воно виплило за 4 дні до виборів»,–  прокоментував Єгор Фірсов.

Нагадаємо, у партії «Сила і честь» спалахнув скандал. Представники обласних партійних осередків заявляють, що у партії торгують місцями. До ЗМІ ця інформація потрапила з відкритого звернення однопартійців. Кажуть, криза в партії почалася після президентських виборів, на яких Ігор Смешко набрав понад 6%.

Loading...