Проти влади Труханова висловився Червоненко: «Без нас тут мухи не літають»

ZIK

Місцева влада в Одесі встановила правила минулого століття.

Про це під час включення з Одеси, яке транслював телеканал ZIK, заявив міністр транспорту та зв’язку України у 2005-2006 рр., кандидат у народні депутати Євген Червоненко.

Політик, коментуючи влаштовані перешкоди для проведення акцій на його підтримку, зазначив, що коли він вирішив балотуватися від Одеси, «подивився представників бомонду, хто йде, і політиків від Зе, і по мажоритарці, і від «Голосу» та інших, то зрозумів, як за Булгаковим, «пропав дім».

«Тут встановилися правила, я вважаю, минулого століття – «без нас тут мухи не літають». Міська влада та їй подібні вирішили – і мені це сказали в очі, що я дуже велика фігура для Одеси, плюс некерована. Я кажу, що я вмію слухати і чути і що, взагалі, я транспортом займаюся і хочу тут створити логістичний транспортний хаб», – заявив Євген Червоненко.

Водночас політик зауважив, що всім відомо, що він «кнопки за командою натискати не буде», та розповів, як в Одесі зрізали його білборди, зривали афіші, притім такі дії прикривали правоохоронці.

«Уявіть собі цинізм: люди наклеюють афіші концерту, позаду йдуть двірники, сміються і зривають ці афіші. А прикриває це все поліція», – сказав Євген Червоненко.

Як повідомляли, Міністерство молоді та спорту надало ексміністру транспорту й зв’язку Євгену Червоненку звання Заслуженого майстра спорту України з автомобільного спорту.

Loading...