Новини » Події 17 липня, 2019, 18:01
Поліцію Київщини очолив Андрій Нєбитов
Андрій Нєбитов
Андрій Нєбитов

Голова Національної поліції України Сергій Князєв сьогодні, 17 липня, представив нового керівника поліції Київської області. Ним став Андрій Нєбитов, до цього він обіймав посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Київській області.

Про це повідомила пресслужба Національної поліції.

Рішення про призначення нового керівника поліції Київщини було прийнято після завершення службового розслідування за фактом трагічної загибелі 5-річного хлопчика у Переяслав-Хмельницькому.

Так, за результатами поліцейського розслідування притягнуто до відповідальності 12 працівників поліції. З них 6 керівників районного відділу поліції звільнено з посад. Керівників управління превентивної діяльності притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Зараз на заміщення вакантних посад у Переяслав-Хмельницькому відділі поліції оголошений конкурс з числа чинного поліцейського резерву.

Сергій Князєв звернувся до особового складу поліції Київщини, наголосивши, що сьогодні суспільство вимагає поліції безпеки.

«Саме блок безпеки – наша найбільша відповідальність. Подія, що призвела до смерті хлопчика у Переяслав-Хмельницькому, лягла чорним клеймом на всю роботу поліції. Однак ми щоденно повинні повертати довіру людей», – підкреслив Голова Нацполіції.

Нагадаємо, Керівник поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку з посади у зв’язку із загибеллю 5-річного хлопчика, якого поранили поліцейські у Переяслав-Хмельницькому. Після цього генерал Ценов очолив поліцію в ООС.

У Міністерстві внутрішніх справ сказали, що для Дмитра Ценова, який звільнився з посади начальника поліції Київщини у зв’язку з убивством хлопчика і став главою поліції ООС, це – «однозначно не підвищення».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 08:57 :29