Новини » Політика 17 липня, 2019, 19:26
«Готові обговорювати», – Медведчук заявив про погодження мирного плану з ОРДЛО та Росією
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Два роки я говорив із представниками Донецька й Луганська, зустрічався з керівниками цих невизнаних територій і утворень, говорив про можливості того, на яких умовах й у випадку яких пропозицій вони можуть зробити те, що стоїть на чолі нашого плану-концепції, тобто повернення в Україну.

Про це повідомив Віктор Медведчук, голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» під час презентації в Європарламенті мирного плану щодо Донбасу. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Як зазначив політик, план-концепція – не просто теоретичний виклад даних чи механізмів реалізації того, що передбачене Мінськими домовленостями.

Цей план був створений після цих переговорів. У тому числі після переговорів із представниками й керівництвом Російської Федерації.

«Декілька місяців тому лідери неконтрольованих територій погодились із тим, що план, запропонований нашою партією, може бути переговорною позицією. І вони згідні його обговорювати», – акцентував пан Медведчук.

Він зауважив, що вважає цей факт дуже серйозним досягненням у питанні переговорного процесу і в питанні прямого діалогу.

«Ми пропонували наш план владі, але ні попередня, ні ця відповіді для нього не дали. І тому сьогодні, коли я інформую про цей план, мені дуже приємно, що сьогодні в Європарламенті, ЄС хочуть почути іншу точку зору, не минулої влади, іншу точку зору іншої України, яка вважає, що мир – це реальність, яка знає, як досягти миру, і ми готові реалізовувати наш план заради миру в Україні», – додав Віктор Медведчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 00:59 :32