Купівлю місць у партії Смешка назвали «дешевим квитком на Титанік»

ZIK

Місця у списку партії «Сила і честь» могли продавати хіба після президентських виборів, коли рейтинг Смешка був високий. А зараз – це квиток на Титанік.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Кирило Сазонов.

Пан Сазонов прокоментував скандал довкола партії «Сила і честь» Ігоря Смешка. Він пожартував, що їх лідер не міг продавати місця в прохідному списку партії, тому що в нього немає прохідних місць.

«Для чого продавати дешевий квиток на Титанік? Вони це могли робити хіба після президентських виборів, коли рейтинг Смешка був високий. А те, що там фігурує Вадим Денисенко, я його знаю, це народний депутат, представник Верховної Ради в Кабміні, а до цього достатньо відомий журналіст. Тобто він не міг купити місце, він не є багатою людиною. Найімовірніше, це якась дрібна метушня», – зазначив політолог.

Окрім цього, за його словами, він переглянув більше десяти відкритих і декілька закритих рейтингів, після чого зробив висновок, що велика частина з них є маніпулятивного характеру. Зокрема навіть найточніші з них, можуть дуже сильно відрізнятися від реального результату, враховуючи те, що на дочасних виборах явка буде дуже низькою. Тобто через низьку явку соцопитування вже виглядають як розвага, якщо не як маніпуляція.

«Що стосується рейтингів, я згадував старий жарт політтехнологів про те, що «кому з політиків не подобається наш сьогоднішній рейтинг, нехай завтра купить свій». Але на мою думку, п'ять партій точно проходить, тобто «Голос» там буде. Вчора я бачив його рейтинг, і він вже обходить ЄС і «Батьківщину». Навіть у «Радикальної партії» та «Української стратегії» є всі шанси пройти», – прокоментував Сазонов.

Нагадаємо, що в партії Ігоря Смешка «Сила і честь» триває скандал, пов’язаний із тим, що перші місця в списку на позачергові парламентські вибори 2019 року було продано повністю «чужим» людям, які ніякого відношення до неї раніше не мали».

Loading...